פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 קטע משיעור בוקר 21.04.2016 חלק א' ( הכנה לכנס באמריקה ) ) 15 דקות

Go down 
מחברהודעה
לאון-נחוםמספר הודעות : 470
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: קטע משיעור בוקר 21.04.2016 חלק א' ( הכנה לכנס באמריקה ) ) 15 דקות    Thu Apr 21, 2016 6:44 am


"...יש להבין בענין שאדם יכול לעזור לחבירו. האם ענין זה הוא דוקא במקום שיש עניים ועשירים, חכמים וטפשים, גבורים וחלשים, וכדומה. אבל בזמן שכולם עשירים, או שכולם חכמים, או כולם גבורים, וכדומה, במה אדם יכול לעזור להשני.
אבל אנו רואים, שיש דבר אחד, שהוא דבר המשתף את כולם, דהיינו בענין מצב רוח, כמו שאמרו "דאגה בלב איש ישיחנה לאחרים". כי בענין שיהיה לאדם מצב רוח מרומם, לא יעזור לאדם לא עשירות ולא חכמות, וכדומה.
אלא דוקא איש יכול לעזור להשני, בזה שהוא רואה, שהוא נמצא במצב השפלות. וכמו שכתוב: "אין אדם מתיר את עצמו מבית אסורים", אלא דוקא חבירו יכול לעשות לו מצב רוח מרומם.
דהיינו, שחבירו מרים אותו ממצב, שבו הוא נמצא, למצב רוח של חיים. ומתחיל להשיג שוב כח בטחון של חיים ועושר. ומתחיל, כאילו המטרה שלו נמצאת עכשיו קרובה אליו.
היוצא מזה הוא, שכל אחד ואחד צריך לעשות תשומת לב, ולחשוב במה הוא יכול לעזור לחבירו, לעשות לו מצב רוח מרומם. כי בענין מצב רוח, כל אחד יכול למצוא בחבירו מקום חסרון, שהוא יכול למלאות אותו…"


...על מה מאמר מדבר ?
אנחנו כולנו נמצאים במצב ,שנקרא אדם הראשון בשבירה , שבור . זאת אומרת ,היית מערכת , שהיא כולה היית מסודרת . הרצון לקבל אחד ,שבורא ברא ,והוא היה ממש כאחד , רצון אחד ומה שממלא אותו האור אחד , כוח אחד . אחר כך ,מה שיתגלה אחרי הרבה פעולות , שאנחנו לומדים בחכמת הקבלה , שהרצון הזה הוא התחיל להתדרדר , הוא התדרדר ממצב שנקרא אין סוף ועד המצב ,שהוא ממש התרסק והתחלק להרבה חלקים .
הכל זה אני מדבר על הירידה , על השינויים ,שנעשו באותו רצון והרצון הזה ,שהוא כך השתנה, הוא הרגיש את עצמו, שהוא מחולק להרבה מאוד רצונות פרטיים ורצונות האלו , כל רצון ורצון הוא מנוגד לאחרים , הוא כאילו נמצא בבועה כזאת , שהרצון בעצמו הוא רצון , רצון להנות , אבל, הקליפה עליו היא כוונה לעצמו , ע"מ לקבל , לדחות אחרים ולקבל בחשבון רק התענוג של עצמו .
אנחנו מכירים את זה גם כן בעצמנו גם בעולם הזה ...ואם אנחנו חושבים ,שזה לא כך אנחנו טועים , אז, אנחנו צריכים עוד ללמוד באמת ,מה הוא הטבע שלנו - כל אחד חושב רק על איך להנות בלבד ואנחנו לא מסוגלים לצאת מזה , כי זה הטבע שלנו , אף אחד לא אשם בזה, אלא ,כך נולדנו , קיימים ומזה אנחנו לא מסוגלים לצאת .
חכמת הקבלה אומרת, איך כן לצאת ממצב הזה ולחזור ממצב ,שאנחנו כולנו שוב נהיה כמו קודם , כמו רצון אחד .
למה אני אומר כמו ?
אנחנו לא נהיה רצון אחד , כמו שהיה קודם , אלא, אנחנו נהיה כמו רצון אחד , שאנחנו עם כל האגו שלנו , למרות שזה כל האגו שלנו ( האגו נשאר גדול כזה מיוחד , יחד עם זה שאנחנו נמצאים באגו שלנו הגדול , אנחנו נתחבר מעל האגו ונהיה שוב כמו אחד ) היינו רצון אחד , אחר כך נעשינו נפרדים , אחר כך שוב נעשים רצון אחד, אבל, בסוף הרצון הזה ,כמו שהיה קודם D3 הוא רצון אחד עם כל הניגודים , כח האגו בפנים , כל מה שיש , הוא רצון מאוד מאוד חזק , D3=D1X620, המספר הזה 620 הוא אומר לנו ,שלזה אנחנו מגיעים , רצון מאוד מאוד חזק , מאוד מיוחד ואנחנו ,כאשר מגיעים אליו ,אנחנו באמת מגיעים , להבנה , הרגשה , נצחיות , שלמות הסופיים , הכי גדולים .
זו התוכנית , להגיע ממצב א' , למצב ב' למצב ג' זאת תוכנית הבריאה , זה מה שאנחנו צריכים לעשות . מה שאנחנו צריכים כאן זה לראות ,איפה העבודה שלנו ?
כדי להביא רצון לקבל ממצב אחד למצב שני ודרכו לשלישי , פועלת כל המערכת בריאה , זה מנוע ,שכל הזמן עובד ועובד ורק בחלק הקטן בתהליך הזה אנחנו יכולים לזרז את ההתפתחות ולהצטרף להתפתחות הזאת ואז ,כאשר אנחנו מצטרפים , אנחנו מתחילים להבין , להרגיש , להשתתף בזה , להיות כשותפים וזה מאוד חשוב , כי בזה אנחנו עולים לדרגת הבורא , בזה אנחנו ממש נעשים כאלוקים , יודעים כל הבריאה ואפילו יכולים להשתתף ולנהל כל המציאות בעצמנו , שבזה אנחנו ממש מגיעים לדרגת הכוח העליון וזאת המטרה .

Smile
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: Re: קטע משיעור בוקר 21.04.2016 חלק א' ( הכנה לכנס באמריקה ) ) 15 דקות    Fri Apr 22, 2016 4:17 pm

תודה לאון לחיים!!!
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: קטע משיעור בוקר 21.04.2016 חלק א' ( הכנה לכנס באמריקה ) ) 15 דקות    Sat Apr 23, 2016 10:45 pm

לחיים לאון ..... cheers
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
קטע משיעור בוקר 21.04.2016 חלק א' ( הכנה לכנס באמריקה ) ) 15 דקות
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: