פורום הקבוצה הוירטואלית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

ישיבת חברה

Go down 
2 posters
מחברהודעה
yael

מספר הודעות : 582

ישיבת חברה Empty
הודעהנושא: ישיבת חברה   ישיבת חברה EmptyMon May 16, 2016 4:59 pm

בס"ד

ישיבת מוצ"ש – ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו
ובהצלחה

הכנה

** אנחנו יושבים ומדברים על המצבים שחייבים להיכנס בהם בכוח, לא לחכות שהם יקרו מלמעלה מתישהו, אלא אנחנו רוצים לזרז את הזמנים, אנחנו רוצים לעורר את המקורות האור, השכבות יותר פנימיות שנמצאות בנו, בתוך ההרגשה שלנו, בתוך המבנה שלנו. אנחנו חייבים להזדרז. ולכן אני נותן שאלות שהם עדיין לא מהשטח, לא מהמציאות, אבל שנבין שצריכים סוף סוף להתקרב אליהם, לבנות מצבים כאלו בצורה מלאכותית, לשחק בהם.

1. קטע לדיון

*** איך אנחנו מגיעים למצב שנקרא "הלוואי שיתפלל כל היום"? שאם אנחנו מגיעים לכזה מצב אז אנחנו יכולים לצאת מכל מצב, הקיצוני ביותר. איך אנחנו מארגנים את עצמנו כך שהקבוצה כל הזמן מחזיקה ב"אין עוד מלבדו", "טוב ומיטיב", ולכן תמיד נשאר איזשהו קצה החבל. שאפילו שאנחנו נמצאים בשנאה הדדית ובקנאה ובכסאח, לא יודע, הלוואי שיבואו כאלה מצבים, בתוכם נמצא קצה החוט, שאנחנו איכשהו אבל תופסים אותו. איך אנחנו מארגנים את עצמנו ביחד בתפילה קבוצתית הקבועה, סביב השעון, למרות כל המצבים? אז, למעשה, מה עושים?

שיר flower

2. קטע לדיון

להגיע למצב שההרגל נעשה טבע שני, שאני כל הזמן בזה. כל הזמן אנחנו מחזיקים זה את זה, ונותנים דוגמה זה לזה שכל הזמן מתפללים. זהו, זה המצב הקבוע. כי אחרת איך אתה מחזיק ב"אין עוד מלבדו, טוב ומיטיב"? איך אתה מגיע אליו? או בהודיה או בבקשה. אחרת מה זה נקרא "דבקות בבורא"? בקשה. איך מארגנים את זה ומחזיקים זה את זה? ולכן, בכל המצבים, אפילו שאדם נופל, כל אחד שיפול זה יהיה מסודר מלמעלה ככה שעל ידי זה רק תתחזק התפילה.

3.שיר flower

4. קטע לדיון

** פעולה רוחנית כוללת בתוכה כמה נתונים הכרחיים שיהיו, אחרת זה לא ייקרא פעולה רוחנית:
* קודם כל שהיא צריכה להיות למעלה מהמצב שאני בו נמצא, שאני מרגיש בי ברגש ושכל שלי, לא חשוב מה, או דברים טובים, או דברים לא טובים, לא חשוב לי מי, מה, כלום לא חשוב, העיקר שאני לא מקבל את זה בחשבון, אלא חשוב לי שאני מקבל את זה מלמעלה, מכוח עליון, מהבורא. זה דבר אחד.
* וחשוב לי לקבוע שזה בא ממנו
* וחשוב לי לקבוע שזה מפני שהוא רוצה לקדם אותי, ולקדם למרות מה שאני מרגיש בתוכי, או דברים רעים או דברים טובים, לא חשוב.

שיר flower

5. קטע לדיון

דברים רעים זה עזר כנגדו, אז אני רוצה בעצמי לצאת מזה. דברים טובים זה הרבה יותר גרוע, כי אני רוצה להישאר בזה ואין לי שום דחף, אין לי איזה פעמון שמצלצל שאני רוצה לברוח, שאני מקבל דקירה, אני לא מקבל דקירה. לכן מצבים הטובים הם יותר גרועים ממצבים הרעים, לכן "כל אשר יאהב ה' יוכיח", שדווקא אם הוא אוהב את האדם הוא עושה לו צרות, כביכול לו, לרצון לקבל שלו.

שיר flower

6.קטע לדיון

* עכשיו, אם אני מבצע את זה בקבוצה, אני חושב על כל המעשים האלה בקבוצה, לאט לאט המעשים האלו, כשאני חושב, הם הופכים.. הם עוברים מהמחשבה לרגש, וברגש אני יכול להרגיש אלף דברים בבת אחת, איך אנחנו מתחברים, איך אנחנו דבוקים, איך אנחנו מבטלים את עצמנו, איך כל אחד מצמצם את עצמו, איך הוא מחשיב חברים כגדולים, איך הוא רוצה לגלות בכל התכונות האלה בורא, כל הדברים האלה, אם אני חושב על זה הראש שלי מתפוצץ.

שיר לסיום lol!  lol!  lol!

שבוע טוב ומטרתי לכולם!!!!!!!

נערך לאחרונה על-ידי yael בתאריך Sun May 22, 2016 9:23 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
משה

מספר הודעות : 1140

ישיבת חברה Empty
הודעהנושא: Re: ישיבת חברה   ישיבת חברה EmptyThu May 19, 2016 2:52 pm

לחיים יעל ......תודה
חזרה למעלה Go down

ישיבת חברה
חזרה למעלה