פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה לשבוע 19.06.2016

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 19.06.2016   Thu Jun 16, 2016 8:25 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו
ובהצלחה

הכנה

*** אם אדם רוצה לקצר את הזמן, זה רק דרך הסביבה, כי כלפי האור העליון הוא נמצא ממש בשליטה שלמה של העליון. אין בו, באדם, שום דבר שהוא מסוגל להוציא מתוך עצמו ולהגיב באיזה צורה חוץ ממה שהאור מחייב אותו.
כל הפעולות שלנו, מחשבות, רצונות, הכול זה על ידי מאור המחזיר למוטב או על ידי האור שמשפיע בצורת בעיתו. ורק אם אנחנו נעזרים בסביבה, משפיעים שם, אז דרך הסביבה בחזרה אנחנו יכולים לקבל עזרה, תמיכה, התעוררות, תמריץ וכך להתקדם.

1. קטע הכנה

מה שאנחנו צריכים לא לשכוח, עד שזה ייכנס ממש כל פעם יותר ויותר לעצמות, שעלינו אחריות על התיקון של כל העולם, וכך מתייחסים גם כן אלינו, בהתאם למדרגה שלנו שאנחנו נמצאים. וכמה שנתקדם ישאלו מאיתנו יותר על העולם. ולא שאנחנו נקבל מדליות למיניהן על זה שאנחנו עולים יותר, אלא יותר ויותר תהיה לנו אחריות על תיקון של כל העולם. ולכן אנחנו צריכים להיות בהתאם לזה רציניים ומגובשים.

שיר flower

2. קטע לדיון

*** תלמיד: אז מה זה תגובה נכונה של אדם למה שמגיע אליו, איך הוא מגיב נכון?
איזה תגובה אדם יכול לתת? בזמן שאתה נמצא באיזשהו נתון מסוים פנימי, ומגיע אליך המאור המחזיר למוטב, אז מה עליך לעשות? אתה מכונה, אתה מגיב על המאור הזה, על ההשפעה הזאת וזהו. איך אתה יכול לעשות משהו? אלא אתה צריך להכין לעצמך מראש, כמו ביטוח בסביבה, ואז סביבה יכולה להוסיף לך חיזוקים למיניהם, הפעלות, תנאים חדשים, לתת לך כוח באיזה צורה. אבל זה לא בידיך, זה בידיהם, בהתאם לכמה שחיזקת איתם קשר מראש. זהו.

3. שיר flower  flower

4. קטע לדיון

כי סביבה זה בכל זאת אותה המערכת שאתה חייב להגיע איתה לחיבור שלם. אז תשקיע עכשיו ואז אתה במקום על ידי כל מיני התעוררויות מלמעלה לגשת לחברה, אתה מראש ניגש אליה, וזה נקרא שאתה הופך את דרך בעיתו לדרך אחישנה. ואין לך חוץ מזה שום דבר מה עוד להוסיף. על בטוח אתה כאן תזכה רק לתגובות טובות מלמעלה.
מה זה לתגובות טובות? שאתה כל פעם תרגיש בפעולות שלך שאתה הולך יחד עם הבורא. בתוך הפעולה של פנייה לחברה, ובכלל בכל החיים, אתה תרגיש שאתה זורם עמו. ובינתיים לא בצורה ברורה ממש, גלויה. אבל כבר לפי ההרגשה יהיה לך דבר כזה. שים לב. [חלק א, ד34]

שיר flower

5. קטע לדיון

*** אדם המוצלח, אני אגיד לך מי זה, זה שמאתר כל רגע בקשר שלו עם החברה מה צריך לעשות בכל רגע, בכל נתון בחיים. זאת אומרת, זה כבר גילוי. מה זה גילוי? שאני כבר יודע שאם אני אעשה את זה במערכת כללית דאדם הראשון, זה תיקון. ואחר כך בזה לעשות קשר, זה תיקון.
זאת אומרת, אני כל הזמן מקשר את עצמי לחברה יותר ויותר ויותר בכל מיני האופנים. אז אם אני עושה את זה כמה שיותר מהר ולפני שמחייבים או מעוררים אותי מלמעלה, אז ודאי שזה יותר מוצלח.

שיר flower

6.קטע לדיון

*** מה שאנחנו צריכים לא לשכוח, עד שזה ייכנס ממש כל פעם יותר ויותר לעצמות, שעלינו אחריות על התיקון של כל העולם, וכך מתייחסים גם כן אלינו, בהתאם למדרגה שלנו שאנחנו נמצאים. וכמה שנתקדם ישאלו מאיתנו יותר על העולם. ולא שאנחנו נקבל מדליות למיניהן על זה שאנחנו עולים יותר, אלא יותר ויותר תהיה לנו אחריות על תיקון של כל העולם. ולכן אנחנו צריכים להיות בהתאם לזה רציניים ומגובשים. [ח. אחרון, ד37]

שיר לסיום!!!!! lol! lol! lol!

שבוע טוב ומחובר לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!

חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 19.06.2016   Mon Jun 20, 2016 2:05 am

לחיים יעל .....תודה על היגיעה cheers
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה לשבוע 19.06.2016
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: