פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה לשבוע 10.07.16

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 10.07.16   Sun Jul 03, 2016 8:34 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו
ובהצלחה

הכנה

השינוי הגדול שאנחנו צריכים, שדיברנו משך שבוע אחרון, זה עכשיו להרגיש שכוונה ומעשה הם שווים בחשיבות לפחות. לפחות שווים בחשיבות.
ואחר כך יבוא אולי המצב, שאני אעשה המעשים כדי לשנות הכוונות, לגרום לכוונות להשתנות. כי הכוונה תהיה בשבילי יותר חשובה ממעשה. אז אני אשתמש במעשה כאמצעי כדי לייצב כוונות חדשות נכונות. ואז הפעולות שאני אעשה, כל מיני פעולות, לא חשוב איזה, העיקר כל הזמן, כל הזמן אני אחשוב איך אני יכול לגרום להשתנות לכוונות. שאני אהיה שקוע בכוונה – מה אני רוצה, בשביל מה אני רוצה, מה יהיה. לא יהיה במעשה אלא מה יהיה במחשבה שלי, עם הנטייה שלי. וכל הזמן אהיה בזה.

1. קטע לדיון

כשאדם מרגיש, מגלה שהוא תלוי באדם אחר וצריך לבקש ממנו, אז הוא רוצה לדעת איך יכול להשפיע, איך יכול לבקש, איך יכול לסדר את הבקשה, איך הוא צריך להיראות. מתי לגשת עם הבקשה, איך לבנות אותה כך שהבקשה שלו תזכה לתגובה הנכונה שהוא מצפה.
לכן כשאנחנו בסופו של דבר צריכים לשכנע את הבורא שיעזור לנו, שמאיתנו חייבת להיות בקשה וממנו התגובה, ואז הכול יסתדר רק בתנאי שיהיו גם בקשה שלנו היא נכונה בהתאם למה שהוא רוצה להשפיע, לתת, אז אנחנו צריכים כל הזמן להיות בבירור, איך בדיוק אני פונה אליו. זה נקרא "תעשה רצונך כרצונו".

שיר flower

2. קטע לדיון

וכאן יש כל עצות המקובלים, שאומרים לנו שדרך עשיריה, בביטול עצמו, בהתכללות באחרים, בלעשות נחת רוח דרך אחרים לבורא, אז בצורה כזאת אם אתה מבקש, שבעצם כל הבקשה שלך זה ההזדמנות להשפיע, לתת, להנות למישהו, אז במקרה כזה אתה נשמע.
לכן אנחנו צריכים להיות באיזה הרגשה פנימית, בחיסרון פנימי במשך היום, איך אני בכל זאת מגיע למצב שהוא ישמע דרך כל מיני התנאים, שמסננים טוב טוב את הבקשה שלי. ואם היא מסוגלת לעבור דרך כל התנאים האלה, אז היא מפעילה את הכוח עליון, שהוא ודאי שרוצה להשפיע, ופותחת לו את המקום, את הדרך להשפיע.

3. שיר flower

4. קטע לדיון

למה דווקא בערבות, חכמת הקבלה פותרת את הניגוד בין הפרט לכלל?
כי בערבות הדדית אנחנו נעשים דומים למערכת הכללית שנקראת בורא. ואז האור ממערכת הכללית הזאת, העליונה, מגיע ודרכנו עובר לכל העולם, לכל הנשמות השבורות. וזה הכול על ידי הערבות. ערבות נקרא תנאי לחיבור הנכון של העשירייה, זהו. לכן שואלים, "אתם מוכנים לערבות?" כן. כן? בסדר, בואו נתחיל את התיקון. [ח. אחרון, ד22]

שיר flower

5. קטע לדיון

תלמיד: יש לנו היום ישיבת חברים מאוד מרגשת שהיא גם סוג של הכנה לכנס המתקרב וכהכנה לכנס פיטר, ושמענו ממך אתמול שזה יכול להיות אפילו יותר חשוב משיעור בוקר, מה שאנחנו יכולים להשיג בהתקדמות כזאת.
כן. ישיבת חברים היא מאוד חשובה, היא מאוד עוצמתית. ומי שרוצה יכול לקבל ממנה הרבה כוח וקפיצה ממש. ממש קפיצה. אני מאוד ממליץ לכולם להשתתף בכל מיני צורות שאדם מסוגל. [ח. אחרון, ד49]

שיר flower

6. קטע לדיון

ההצלחה ברוחניות היא לא על ידי שכל, ואפילו לא על ידי רגש, אלא על ידי התמדה, סבלנות, ואפילו נודניקיות כזאת, או לא יודע מה, עקשנות, עקשנות. זהו. רק על ידי זה. יש הרבה חכמים, הם לא יהיו כאן, אני בטוח, הרבה כאלה פזיזים למיניהם, גם כן לא יישארו. יישארו רק אלו שהם עקשנים ומכניעים את עצמם לשיטה. [ח. אחרון, ד43]

שיר לסיום!!!! lol! lol! lol!

שבוע טוב ומחובר לכולם !!!!!!!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 10.07.16   Mon Jul 04, 2016 10:22 pm

תודה יעל ולחים על היגיעה cheers
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה לשבוע 10.07.16
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: