פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה לשבוע 17.7.2016

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 17.7.2016   Sat Jul 16, 2016 7:39 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו
ובהצלחה

הכנה

רק בבקשת הקשר בינינו, שיגלה את הכוח עליון שיתקן בינינו את הקשרים, אז אנחנו, בתוך הרשת הזאת, נראה את גילוי ההשפעה או בורא. וכך השבירה תיתקן. עד גמר התיקון. צריכים נכון לתאר אותו, שזה סך הכול הידוק, חיבור בינינו.
אז איך אנחנו יכולים להיות מוכנים לקבל כל רגע ורגע הפרעות כגילוי המקום השבור? שמיד אנחנו מכסים אותו, מתקנים. ותיקון שלנו הוא בפנייה לבורא שיתקן, לא שאנחנו בינינו, בעצמנו מתקנים. זאת הזדמנות לגילוי הבורא. כי מה חסר? רק כוח שלו, נוכחותו. עד כמה שנבקש, רק גילוי שלו שיתגלה בינינו, נפש, רוח, נשמה, חיה, יחידה שיתגלה בינינו, זה מה שיתקן הקשר בינינו. "איש ואישה שכינה ביניהם", ככה זה רק יכול להיות האיחוד.

1.קטע לדיון

*** שאלה: לשחק עם האיכות זה לנסות לייחס את הייסורים, במקום מה שאני מרגיש, שאני ארגיש שכואב לי שאני מרוחק מה'?
אז אתה מקצר בהרבה את הזמן. נגיד דקה שאני סובל מזה שאני מרוחק מה', שווה נגיד חודש שכואב לי מזה שאני לא הרווחתי פיסית. שזה בעצם מאותו מקור מגיעים הייסורים, אבל אתה העלית אותם לדרגה אחרת, לתדר אחר, לאיכות אחרת ולכן אתה מקצר את הזמן. כמו בטכניקה, אתה יכול בחבילה עם גלים קצרים בתדר גבוה, למסור מלא מידע. או כמו שהיה פעם שלא היו הפולסים האלה ש.. התדר גבוה, אז זה היה לוקח לך שעות. זה כל העניין, בכל דבר ככה, בכל דבר.

שיר flower

2. קטע לדיון

** באחישנה אנחנו מגיעים מיד, מה שאמרו לנו מקובלים, בשביל מה חכמת הקבלה נפתחה לבני האדם? שאנחנו בעצמנו נשתמש במערכת הזאת העליונה ושאנחנו נדרוש ממקור האור, שהאור ישפיע עלינו. שאנחנו מוכנים למטה להתחיל לארגן את עצמנו בעיגול, דמות הנשמה המתוקנת ולפי כל מה שאנחנו מבינים את רשת הקשר בין החלקי הנשמה המתוקנת. ועד כמה שאנחנו מתאמצים לעשות את זה מעל האגו שלנו, האור העליון פועל לפי המאמצים שלנו ואז הוא עושה לנו את הקשר בינינו ומאיר בתוך הקשר, זה נקרא "גילוי הבורא לנברא בעולם הזה". זו הגדרת חכמת הקבלה, זו שיטת גילוי הבורא לנברא בעולם הזה, זה מה שאנחנו מממשים.

3. שיר flower

4. קטע לדיון

אז אתה חוסך בזה המון דברים, כי אתה מיד הולך למקור האור שהוא מחזיק את האגו שלך, הרצון שלך כי הוא ברא אותו ואתה דורש ממנו שייתקן אותו. רק אתה צריך לעשות את הפעולות בקבוצה ובכל ההתקשרות ובכל דברים האלה, עד כמה שאפשר יותר, בכאילו שאתה נמצא תחת המכות. אז כאילו שאתה נמצא תחת המכות שאנחנו ככה נמצאים באיזה הרפייה רפויים כאלה. אז אנחנו צריכים לעורר את עצמנו במקום המכות.
אז כאן זה קנאה, תאווה, כבוד, כל מיני דברים שאנחנו צריכים להפעיל בקבוצה. אם אנחנו לא מפעילים אותם בקבוצה אז כל דרך האחישנה שלנו היא צולעת וזה מה שקורה בינתיים. ואז אנחנו כן באים, כן משתתפים, אבל עוד עוד לא מספיק. בעיה גדולה מאוד, שנותנים הזדמנות ממש להפעיל את זה בעוצמה הרבה יותר גדולה

שיר flower

5. קטע לדיון

** נגיד שאתם נמצאים באגו גדול אבל בכוח להתנהג, להתגבר על האגו הקטן. אז אתם אומרים כך, אנחנו לא נשתמש בכלים דקבלה, נצמצם אותם, כל דבר שיש לנו ביקורת על אחרים אנחנו לא מעוררים. כן? טענות שלי על אחרים שום דבר, אני מסתכל עליהם כאילו שהם ממש מלאכים. זה מה שאני עושה עם עצמי, אני מסתכל על אחרים, אני כאילו אין לי שום כלים דקבלה, זאת אומרת אני לא בודק אותם האם הם טובים לי - רעים לי, איך הם נראים לאופי שלי. בכלל אני לא שוקל אותם, אני רק יודע דבר אחד, אני חייב להתייחס אליהם יפה. זהו.

שיר flower

6.קטע לדיון

** אחרי הכול ... מובילים את האדם, שנמצא בקבוצה ואם מכניע את עצמו אז הוא מתקדם. אין כאן שום דבר חוץ מהכנעה, זהו. כי זה האגו שכל הזמן מרים את האף שלי, ואם אני כנגד זה משתדל להוריד את הראש, אז אני מתקדם. זאת, זאת ההתקדמות הכי קשה, אבל ממש מעשית. לכן מתקדם מי שכל הזמן יכול להכניע את עצמו.

שיר לסיום !!!!! lol!  lol!  lol!

שבוע טוב לכולם מטרתי ןמחובר!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 17.7.2016   Sat Jul 16, 2016 10:22 pm

תודה יעל על היגיעה cheers cheers
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה לשבוע 17.7.2016
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: