פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה לשבוע 14.8.2016

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 14.8.2016   Fri Aug 12, 2016 9:12 am

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה

"אחרי מעשים נמשכים הלבבות , אני מתחיל לתת מתנות למישהו מתוך זה בא לי אליו יחס כי במתנה אני מביע את הרצון שלי ואז אני מוסר לו את חלקי הנשמה שלי אז אם אני מתייחס אליו אני מעביר לו חלקי הנשמה , גם כלפי מישהו שאנחנו שונאים , אם אני חושב עליו חבל על הנשמה שלי אני מבזבז אותה למילויי של אותו אדם ....... לכן הכי טוב זה להתנזר לגמרי ממחשבות ופעולות רעות ולהתרכז רק בפעולות טובות"

1. קטע לדיון

צריכה להיות בחברה כולה, בכל בני ברוך העולמי, אווירה כזאת, מחשבה, כוונה, ידיעה, ביטחון, שכל מה שקורה זה סך הכול כדי לחזק אותנו, את הקשר בינינו, הקשר בינינו לבורא. ולמרות שאנחנו מרגישים בינינו הרגשה מרה לפעמים, אלו המקומות איפה שאנחנו צריכים להתעלות מעל ההרגש המר הגופני, להרגש אמת, הבירור הרוחני. כי "מר ומתוק" זה בירור של עולם הזה, ו"אמת ושקר" זה בירור של עולם העליון"

שיר flower

2. קטע לדיון


עדיין עלינו ללמוד מה זה חטא, מהי תוצאה מהחטא. איך הגענו לשבירה כדי לדעת איך לצאת ממנה. וזאת התוצאה. על ידי מה אנחנו היום יכולים לעשות בירור, על ידי מה אנחנו יכולים לתקן את עצמנו, שבירור הוא על ידי החיבור בינינו.. לא חיבור אלא מאמצים להתחבר, קודם כל בפעולות הגשמיות. בתוך הפעולות האלה גשמיות אנחנו לאט לאט שנתקדם, כי מאור המחזיר למוטב פועל על פעולות האלה גשמיות גם כן, אנחנו נגלה בפעולות הגשמיות גם תחילת הפעולות הרוחניות, ואז זה יתחיל להתברר כמו מתוך ערפל איך אנחנו מגיעים לתיקון הכוונות.
וכך לאט לאט יותר ויותר. הכול על ידי המאור המחזיר למוטב

3. שיר flower

4. קטע לדיון


קול התחתון הוא, שהדבור הוא בשביל שיהיה נחת רוח לאדם." לעצמו, כן. או על מנת להשפיע או על מנת לקבל.... יותר. "וזה שכתוב, "ויתנו את קולם". כמו כן, "נתנה עלי בקולה", זהו שגרם את כל החורבן." זאת אומרת שאותו קול שהיה צריך להיות בעל מנת להשפיע, גם הפכו לעל מנת לקבל. מה שאם כן צריכים לעלות הקול בעל מנת להשפיע, מה ששייך, וגם הקול שמדבר לעצמו, אפילו הכרחיות כמו שמסביר לנו בעל הסולם ב"מתן תורה", או ב"ערבות", שאפילו הכרחיות חייבת להיות בעל מנת להשפיע. שאני מקבל את זה כדי לחיות, אבל כל החיים שלי הם גם כן בעל מנת להשפיע. זה נקרא שמשתמשים נכון בשני קולות.

שיר flower

5. קטע לדיון

ברוחניות אין זמן. הכול תלוי בכוונה. מפני שהרשימות שבנו כל הזמן מתחדשות, לכן אני חייב כל פעם להיות על השמירה, להיות בשמירה, מה קורה עם הרצונות וכוונות שלי.
זאת אומרת אני צריך בכל רגע ורגע לחדש את המאמץ שלי לבנות בית המקדש. אני בונה אותו בכל רגע, כי כל פעם הרשימות מהשבירה עולות בי, וכל הזמן מביאות לי כל פעם צורת החורבן. זה מלכתחילה ככה כי אני אחרי השבירה, אני אחרי החורבן. אנחנו אחרי חטא אדם הראשון.
אז יוצא שאנחנו, כל רגע ורגע, נמצאים בחטא. ולכן כל רגע ורגע צריכים לתקן את מידת החטא שמתגלה בנו. לכן כתוב, בכל יום שאדם בונה בית המקדש, בונה. לא בונה, אז הוא מחריב אותו.

שיר flower

6. קטע לדיון

תיקון הוא בגילוי החטא ובתיקון החטא. כי בגילוי החטא, שאנחנו לא מודעים לזה שאנחנו נמצאים בחטא. דבר עם אנשים. הם לא יגידו לך, איזה חטא ואיזה מה? כלום. זה לגלות את הקלקול. ואחר כך לתקן. אז לפחות לגלות באיזה מצב אני נמצא. שאני כולי, בכל הרצונות שלי, נקרא "בית המקדש החרוב", השבור, הנחרב. שאני כולי, כל פעם, כל רגע ורגע שאני לא קם, מקים אותו, במידה שהוא מתגלה בי כנחרב, לא דורשים ממני חוץ מזה, אז במידה הזאת אני נחשב כאני החרבתי אותו.

7. שיר לסיום!!!!! lol! lol! lol!

שבוע טוב ומחובר לכולם !!!!!!!!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 14.8.2016   Fri Aug 12, 2016 11:08 am

תודה יעל ולחיים
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה לשבוע 14.8.2016
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: