פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה לשבוע 22.8 .16

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 22.8 .16   Mon Aug 22, 2016 8:03 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה

"יש תמיד ערך הפוך בין אורות לכלים , כי בכלים הסדר הוא שהעליונים גדלים בתחילה בפרצוף, שמתחילה בא כתר לפרצוף ואח"כ חכמה , ואח"כ בינה ואח"כ תפארת ואח"כ מלכות , וע"כ אנו מכנים לכלים כח"ב תו"מ. דהיינו ממעלה למטה , כי כן סדר ביאתם אל הפרצוף , והאורות הם בהפך כי סדר האורות הוא שהתחתונים באים תחילה אל הפרצוף, שמתחילה בא אור הנפש , אח"כ אור הרוח ואח"כ אור הנשמה ואח"כ אור החיה ואח"כ אור היחידה באפן , שמתחילה בא אור הנפש שהוא אור המלכות הקטן , מכל האורות ולבסוף בא אור היחידה שהוא הגדול מכל האורות וע"כ אנו מכנים תמיד את האורות בשם נרנח"י, דהיינו ממטה למעלה , כי כן סדר ביאתם אל הפרצוף"

1. קטע לדיון

** אדם שרוצה לראות רוחניות צריך להבין שהרוחניות רואים דרך נקודת הריכוז, כמו ראייה שנקודה הזאת זו העשירייה שמתקבצת לצורה כזאת, בהשפעה הדדית שמתחברים ואז רואים דרך זה את הבורא. לכן אין לנו ברירה, אם לא יהיה לנו נקודת הריכוז, לא יהיה לנו בעצם אותו הכלי שתופס. כל היתר אנחנו מפענחים כבר בתוך הרצונות שלנו, אבל נקודה הזאת לא קיימת בינתיים. [חלק א, ד25]

שיר flower

2. קטע לדיון

שאתם משתוקקים למטרה אחת אתם מתחילים להרגיש את עצמכם יחד הקשורים לאותה המטרה, זה מתגלה בבת אחת. זאת אומרת אתם משתוקקים למשהו ונפרדים בינתיים זה מזה, ומשתוקקים למשהו בזה שאתם מחפשים, רוצים להגיע, למשמש בזה אולי, איכשהו לאחוז בזה, אז כל היגיעה הזאת מזמינה מאור המחזיר למוטב, הוא משפיע עליכם, אתם לא מרגישים אבל אתם מתקרבים זה לזה וכך ולאט לאט כשמתקרבים זה לזה אתם מגיעים לחיבור. אותו מאור המחזיר על ידי יגיעות שלכם מרכז אתכם, מחבר אתכם, אמנם שאתם לא יודעים איך שזה בדיוק נעשה.

3. שיר flower

4. קטע לדיון

"אתם" זה.. באמת אתה צודק, זה לאו דווקא יכול להיות העשירייה שנמצאת לפניך, אתה לא מרגיש אותה בחיבור, אתה מרגיש שיש משהו שמתחבר, רצונות, נקודות שבלב. אדוני, תעשה מאמץ, אומרים לך ולא יותר מזה, אני לא יכול להסביר לך יותר, אין. להסביר אפשר רק מה שיש באדם, אין בינתיים. אני אומר לך, הנטיות ישנן, תתחילו לאסוף אותן כמה שיותר יחד, להשתוקק למטרה, זה הכול. והיתר.. על פני כל המאמצים האלה עובד האור העליון, והיתר הוא יעשה. אבל לא לעזוב את המאמצים.

]שיר flower


5. קטע לדיון[/color]

*** קודם כל, כל הזמן להיות בשטיפת מוח בחומר שלנו. אתה מבין, בכל מקום שאתה נמצא אתה חייב לשמוע, ואני ממליץ הכי הם מאמרי "שמעתי". נו אגרות אז יש שם דברים שהם לא כל כך שייכים לעבודת ה' אולי, למצבים פרטיים. אבל קודם כל זה לימוד, אין מה לעשות, ללמוד כמה שאפשר. וללמוד זה נקרא לשמוע, לא בשכל, לא בהבנה, אלא כל הזמן שים את עצמך תחת שטיפה על ידי החומר. שטוף את עצמך. זה דבר אחד.

שיר flower

6. קטע לדיון

** דבר שני, זאת קבוצה. זאת אומרת, להשתדל באיזושהי צורה לעבוד על חיבור עד שזה יהיה לך יקר. ונו זה הפצה ועוד כל מיני דאגות לעניין הזה, לתיקון העולם, אבל העיקר זה לימוד ואחר כך קבוצה. בלי לימוד קבוצה גם לא תעזור, אתה חייב כמו שהם כותבים בהקדמה לתע"ס אות קנ"ה, אתה חייב למשוך מאור המחזיר למוטב, הוא לא בא סתם מהקבוצה שתהיו שם חברים טובים. חסר חומר שהמקובלים כתבו ויש קשר דרכו משורש עליון עליך.

שיר לסיום!!!!!! lol! lol! lol!

שבוע מחובר ומטרתי לכולם!!!!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 22.8 .16   Tue Aug 23, 2016 10:37 am

לחיים יעל .....תודה רבה cheers
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה לשבוע 22.8 .16
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: