פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה לשבוע 28.8

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 28.8   Tue Aug 30, 2016 8:54 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה

אפילו שנחבר כל הכוחות יחד, כלום זה לא שווה. כי כל אחד הוא כוח באמת קטן, ובהתחברות יחד זה גם כן לא יעזור שום דבר. אלא, כמו שהוא כותב רב"ש, שאם כל אחד מחשיב את עצמו כאפס ואפילו הרבה אפסים לפני האחרים, אז בזה מכפילים את כוחם. זאת אומרת דווקא האגו, הרצון לקבל שמתגברים עליו ומתחברים למרות הכוח הזה הדוחה, אז הוא עוזר לנו להשיג עוצמה ולפרוץ דרך מחסום לרוחניות.
סתם חיבור, לא. רק התגברות מעל האגו."

1 קטע לדיון

*** אני חושב שברור מאוד מה שקורה. אנחנו גם כן צריכים קצת יותר להתעורר. אתם מרגישים מה שקורה. אנחנו נתנו יגיעה גדולה, כנגד זה, אנחנו לא מרגישים, אבל קיבלנו תוספת רצון לקבל שהתגלה בכל אחד ואחד קצת, וככה בין כולנו יחד, ואז, כתוצאה מזה, באים פחות ללמוד פתאום ממה שהיה לפני שלושה-ארבעה ימים, כי תוך הימים האלו עשינו מאמץ גדול. ובמקום דווקא להזדרז ולעשות ככה התגברות על החומר החדש, שמגיע לנו כדי שאנחנו נתגבר עליו ונעלה לדרגה הרוחנית, אנחנו, במקום זה, מרגישים את עצמנו עייפים, כבדים, ככה.. ומרחמים על עצמנו.
אז גישה הזאת היא גישה מאוד מאוד ממש נבזית.

שיר flower

2. קטע לדיון

*** יוצא שכמה שיותר פירוד, ככה יותר עוצמה של חיבור?
זה לא מצווה להיות בפירוד. מצווה לעשות, על פני הפירוד, איחוד. אבל ודאי שכמה שאנחנו עולים אז כך אנחנו מתרחקים זה מזה. ואנחנו על פני זה צריכים לעבוד. זה נקרא בעל עבודה. אדם שלא מתייאש, שנמצא בפירוד עם האחרים, אלא הוא מבין שהפירוד בא כדי להתגבר על זה, וזה נקרא איש מלחמה.

3. שיר flower

4. קטע לדיון

אבל אתה תעשה את זה בחיים שלך ונראה. אני רואה רק דבר אחד: אין עוד "אין עוד מלבדו". יכול אתה לקבוע לפני שנראה לך העולם מחולק להרבה מאוד אנשים, זאת אומרת חלקים שיש בהם בחירה חופשית, רצונות שונים, מחשבות שונות, שהם כל פעם כל אחד פועל לכיוון משלו, שזזים לא על ידי כוח אחד, שחושבים לא על ידי כוח אחד, שפועלים, נו פועלים, ממש רוצים רצונות שונים.
עד שאתה לא רואה את הבורא שמלובש בעולם והעולם הופך להיות לשכינה, אז אין בשבילך "אין עוד מלבדו", זה סתם מילים

שיר flower

5.קטע לדיון

*** העיקרון הזה עד אין סוף... יכול להיות שזה נראה לך שאתה נמצא בזה. אז אני שואל: האם העיקרון הזה, "אין עוד מלבדו", הוא נמצא בתחילת תפיסת המציאות שלך או לא? זאת אומרת כשאתה מסתכל על המציאות בעיניים של "אין עוד מלבדו", ואתה רואה ומגלה בכל מה שאתה רואה, שזה הכול כוח אחד השולט בכל המציאות, וכל המציאות הופכת להיות לשכינה. כי כוח אחד פועל בכל החלקים, אז חלקים האלה כבר לא חלקים, הם כבר מחוברים.

שיר flower

6. קטע לדיון

אני לא יכול על עצמי שאני מבודד מאחרים, לקבוע שהוא אחד, העיקרון הזה לא קיים. הוא קיים רק בתנאי שמתחברים כמה רצונות בודדים, נפרדים, הפוכים, מרוחקים זה מזה. כשהם בכל זאת מתחברים יחד, ומתחברים רק על אותו עיקרון: "אין עוד מלבדו", רק כדי לקבוע אותו, והוא העליון והוא קושר אותם יחד והוא הקובע שהם אז נמצאים כאחד. ואז החיבור ביניהם אך ורק לשם לקבוע אותו עיקרון: "אין עוד מלבדו", ויוצא שהכלי נעשה בדיוק כמו אותו ה"אין עוד מלבדו".

שיר לסיום!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!

שבוע מחובר עם עשית נחת רוח לבורא!!!!!
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 28.8   Tue Aug 30, 2016 10:22 pm

cheers
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה לשבוע 28.8
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: