פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה לשבוע 26.10.2016

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 26.10.2016   Wed Oct 26, 2016 8:17 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה


אנחנו בינתיים פעם ראשונה רק, עוברים על כל מיני התופעות שהכלי, בדרך התיקון שלו, עובר, ולכן אני לא מצפה מכל המצבים האלה שהם יקרו באמת, כמו שכבר עברנו כמה מהם ונעבור עוד כמה. זה כדי לתת לנו רגישות לכל מצב ומצב, במקצת לעורר את השורש העליון. אז נקווה שאנחנו בהחלט מתקדמים ליישום. ונשתדל, כמה שיותר נפעיל עכשיו זה יהיה יותר קל אחר כך. אז נפעיל את עצמנו היום לכוון הצעקה, זעקה, לכיוון החיסרון הגדול, שבאמת יהיה לנו התפרצות מבפנים, מתוך ליבנו, ולב אחד, ולבורא. נשתדל

1.קטע לדיון

א) שהעבודה שלו תהיה נגד הטבע. זאת אומרת, שהוא רוצה לעשות את כל המעשים רק להשפיע, והוא רוצה לצאת מאהבה עצמית, אז שייך לומר שהוא בעל חסרון.
ב) שמתחיל בעצמו לצאת מאהבה עצמית ומשקיע בזה יגיעה, ואינו יכול לזוז ממצבו כמלוא הנימא. אז הוא נעשה נצרך להבורא, שיעזור לו. ואז תפלתו היא אמיתית, משום שהוא רואה, שמצד עצמו אינו יכול לפעול מאומה. אז, כשהוא צועק לה', שיעזור לו, הוא יודע זה מהעבודה, כמו שכתוב "ויאנחו בני ישראל מן העבודה". זאת אומרת, מזה שעבדו ורצו להגיע לדרגת, שיוכלו להשפיע לה', וראו שלא יכולים לצאת מהטבע שלהם, אז התפללו מעומק הלב.

שיר flower

2. קטע לדיון


אם אנחנו, בצורה כזאת, אבל כלפי הקבוצה, כל אחד אוסף את הנקודות שלו, אז אנחנו מגיעים לייאוש הנדרש בצורה מאוד מהירה. ואז אדם מרגיש את עצמו שבאמת וכל היחד, כולם אתם יודעים מה זה ביחד, אם מתחילים או להיות בשמחה או להיות בעצבות. ואז ביחד מגיעים לאותה צורת הייאוש הנדרשת מה שבעל הסולם כאן לנו מספר.
אם אדם חושב איך לבד להיות בזה, זה בלתי אפשרי. זה מגיע לידי מאמצים קטנים, אבל בתוך החיבור ועל ידי המאור המחזיר למוטב שמופיע, ואז לא קשה. שוב אנחנו צריכים להבין שיגיעה איכותית היא מביאה להצלחה ולא כמותית.

3. שיר flower

4. קטע לדיון

"אני שוב רוצה להזכיר לכם הכלל מאוד פשוט, כדי לא ליפול, אדם צריך לחשוב על חברו, עשירייה צריכה לחשוב על עשירייה אחרת. וזה הפתרון, פשוט מאוד. יש איזה בעיה, נפילה, מצב רוח, חוסר ביטחון, הרגשה איזו חרדה, משהו לא טוב, תחשוב על אחר, מיד תיפטר מכל הבעיות. לא לשכוח על זה. ואתם תראו שזאת התרופה האוניברסלית לכל דבר".

שיר flower

5. קטע לדיון

אנחנו נמצאים בחיבור עם הבורא בדביקות עימו בצורה השלימה. אלא שבדמיון שלנו, כל פעם מתגלה שאנחנו כאילו נמצאים בעולם הזה ושאנחנו ממש שרויים בו. זה ממש דמיון, העולם הזה זה כך נראה לנו.
אז אנחנו צריכים, מצד אחד, להתנהג בו לפי המשחק שיש. ומצד שני, אנחנו צריכים להבין שכלפי עבודה רוחנית, זה ממש דמיון. ועל ידי יחס כזה, דואלי, אנחנו לאט לאט נגיע למצב שנראה את הצורה האמיתית

שיר flower

6. קטע לדיון

אני עושה את העבודה בגוף שלי מה שצריך לעולם הזה, אני נמצא ברוח שלי כמו שהיינו בימים האלה כל הזמן בהתפתחות. תבדילו בין זה לזה, שגדלות הבורא, ההתקדמות לקראת זה, יכסה לנו על כל יתר הדברים. יכסה, זה יכול להיות, רק צריכים בזה לעורר סה"כ זה את זה, וזה יעבוד.

7. שיר לסיום!!!!!!!!!!!!!!! lol!  lol!  lol!

ערב טוב וסופש"ב מטרתי לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה לשבוע 26.10.2016
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: