פורום הקבוצה הוירטואלית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

ישיבת חברים לשבוע 17.12

Go down 
2 posters
מחברהודעה
yael

מספר הודעות : 582

ישיבת חברים לשבוע 17.12 Empty
הודעהנושא: ישיבת חברים לשבוע 17.12   ישיבת חברים לשבוע 17.12 EmptyTue Dec 13, 2016 7:02 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה

י צריך למשוך את המאור במה שאני... לא חשוב שיש לי כאלו תכונות שהן מפריעות לי למשוך את המאור המחזיר למוטב... מפריעות לי להתחבר עם הבורא... מפריעות לי להגיע לדבקות השם...
הן לא מפריעות... דווקא מתוך זה שהן מפריעות אני צריך להגיע לדבקות השם בצורה האופיינית, המיוחדת שלי... ולכן אין לי על מה להתלונן... אלא רק על זה שאני לא יכול לתת את העבודה המספקת... רק על עצמי...
אבל התכונות שאני נמצא בהן, או קיבלתי אותן, או התחנכתי כך אצל ההורים... זה הכל היה מתוכנן..."

1. קטע לדיון
עיקר עבודת האדם שיתבונן בגדלות ה', היינו שהוא צריך להסתכל
בספרים המדברים מגדלות ה' ובזמן שלומדים צריכים
לצייר לעצמו, באיזה שעור היו חז"ל מרגישים את גדלותו של הקב"ה,
ויתפלל לה' שיאיר להרגיש את רוממותו יתברך,
בכדי שיוכל להכניע לבבו ולהבטל לפני הקב"ה.
[הרב ברוך שלום אשלג, אגרת "כט]

שיר flower

2. קטע לדיון

שאלה: איך יכול להיות שפעולות גשמיות מושכות כוחות רוחניים...?
תשובה: איזה פעולות גשמיות ועולם גשמי...זה הכול רוחניות זה הכול פעולות שפועלות על הנשמה...אין כלום חוץ מהויה...אם אני מחבק דואג להם לחברים אני מקבל הכול...רבי יוסי בן קיסמא ידע...ידע איך להתייחס לחברים שלו ולא צריך לעבור לאף מקום...מה פתאום....
ש.ב. 13/12

3. שיר flower

4. קטע לדיון
* התורה היא לא רק המאור המחזיר למוטב, לא רק אור מקיף... התורה היא הכל... כולל אור אין סוף, כל המערכת המקולקלת, כל המערכת המתוקנת בכל המצבים שיש ביניהן... זאת תוכנית איך הרצון לקבל שהבורא ברא משתלשל ומתגלגל עד השבירה ואחר כך, מעלה את עצמו לגמר התיקון... כל התהליך חוץ מהנקודה אחת מצד אחד שזה הבורא... והנקודה מצד השני שזה הנברא... כל התהליך הזה כולל כל האורות... נקרא תורה..."

שיר flower

5. קטע לדיון

איך אתה תקבל אם אתה לא עושה מאמץ?
תלמיד: הגרעין לא עושה מאמץ בשביל להתפתח.
אתה לא הכנסת אותו לאדמה. אתה לא משכת עליו את המאור המחזיר למוטב, השמש, החום, המים, גשם, אתה לא עשית את זה. איך יכול להיות? אתה מתייבש*

שיר flower

6. קטע לדיון

* התורה היא לא רק המאור המחזיר למוטב, לא רק אור מקיף... התורה היא הכל... כולל אור אין סוף, כל המערכת המקולקלת, כל המערכת המתוקנת בכל המצבים שיש ביניהן... זאת תוכנית איך הרצון לקבל שהבורא ברא משתלשל ומתגלגל עד השבירה ואחר כך, מעלה את עצמו לגמר התיקון... כל התהליך חוץ מהנקודה אחת מצד אחד שזה הבורא... והנקודה מצד השני שזה הנברא... כל התהליך הזה כולל כל האורות... נקרא תורה.

7. שיר לסיום !!!!! lol! lol! lol!

שבוע מחובר ומטרתי לכולם!!!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה על-ידי yael בתאריך Wed Dec 14, 2016 2:57 pm, סך-הכל נערך 4 פעמים
חזרה למעלה Go down
משה

מספר הודעות : 1140

ישיבת חברים לשבוע 17.12 Empty
הודעהנושא: Re: ישיבת חברים לשבוע 17.12   ישיבת חברים לשבוע 17.12 EmptyTue Dec 13, 2016 10:29 pm

לחיים יעל cheers
חזרה למעלה Go down

ישיבת חברים לשבוע 17.12
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» חברים/רות - ערכתי את הזמנים של פרשת ניצבים לשבוע הבא....
» ישיבת חברים 28.3.15
» ישיבת חברים חדש
» ישיבת חברה לשבוע 22.8 .16
» ישיבת חברה לשבוע 28.8