פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה לשבוע 29.01.2017

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 29.01.2017   Sun Jan 29, 2017 10:22 am

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה

"אמר לי רבינו הארי ז"ל, כי לסיבה שהייתי בגלגול אחד מן הקודמים בלתי מאמין בחכמת ספר הזוהר, שצריך עתה שאעסוק תמיד בכל יכולתי בחכמת ספר הזוהר, ושזה הוא העיקר הגדול שאני צריך לעשות עתה בגלגול זה. גם אמר לי, כי לסיבה הנ"ל צריך אני שלא אקשה קושיות רבות בזהר עד אשר אלמד עמו שמן ידוע אצלו, ואח"כ יהיה לי רשות להקשות ולשאול כל מה שאני רוצה לחקור ולידע בספרי הזוהר." הרב חיים ויטאל, בשער הגלגולים דף מט'

1. קטע לדיון

*** עם הבורא אנחנו מגיעים למגע במידה שאנחנו בעל מנת להשפיע, אפילו מידה הכי הקטנה אבל קיימת, ושהיא קיימת מעל הזמן, מקום, תנועה, הכול לפי אותם התנאים שבהם נמצא כוח העליון, עולם העליון. אחרת אין קשר.
אם כן, איך בכלל אנחנו יכולים לגשת לבורא, להתחיל את הדרך?

שיר flower

2. קטע לדיון

**** כתוב ש"לברך על הרע כמו על הטוב". לעשות משהו ללא לקחת בחשבון באילו תנאים אנחנו עושים, ובאיזה חשבון, ועד כמה שזה ברצון לקבל שלנו זה נעים או ההיפך, זאת אומרת אני צריך להיות מוכן מראש לקבל פקודה מהבורא ללא שום.. עם ביקורת, עם בדיקה מה זה עושה לי, אבל שהביקורת ובדיקה הזאת לא תשפיע על הביצוע שלי.
זה נקרא שאני עובד למעלה מהצמצום. שאני מכין את עצמי לקבל פקודה ולבצע אותה ללא שום הבדל במה שארגיש מה זה עושה לי, או לחיים או למוות, לכל מיני כיוונים ומידות.

3. שיר flower

4. קטע לדיון

** אם משתנה המצב בעשירייה, איך משתנה התפילה?
בהתאם לזה. אנחנו כל הזמן צריכים להיות עם הבורא בתפילה. כל הזמן. עכשיו דרך עשירייה לבורא, שאני מתפלל עבור כל העשירייה איך שהיא תצליח ולא שאני בתוכם אצליח, אלא איך אני עבורם מתפלל. ובהתאם לתנאים שאני מקבל, אני, שבי משתנים כל מיני מצבים, חשבונות, הפרעות, בהתאם לזה אני כל הזמן שומר את עצמי לראות אותם כשלמים ולהתפלל עבורם לבורא. הבורא בעצמו שלם, אין לי במה להתפלל אליו, שיהיה לו טוב? אלא עשירייה בשבילי זה אותו הכלי שאני יכול לדאוג לו. אבל לא שאני מקבל משהו מהכלי הזה חוץ מזה שאני דואג שיהיה להם טוב.

שיר flower

5. קטע לדיון


אני מכין את עצמי לקבל תנאי העבודה, להיות בדביקות, בחיבור, בהשפעה, בכל הזמן לאתר את הבורא אחרי כל הפרטים שבעולם הזה, כל מה שיש לנו בקבוצה, בחברים, בין החברים – זה הכול בורא שעומד אחרי כל חבר וחבר, ובינינו. ואני מתחייב כל הזמן להיות במאמץ לזה, שהבורא הוא אין עוד מלבדו, טוב ומטיב, אחור וקדם צרתני, שהוא מכין לנו כל המחשבות וכל הפעולות וכל האמצעים וכל התנאים, מעשים, שפתאום יורדים עלינו ככה, או מתעוררים מתוכנו.

שיר flower

6. קטע לדיון

כי אם בורא רוצה להיטיב לנבראיו, נבראיו זאת עשירייה כי היא בעצם מהווה לי את הצורה של כל המציאות, של כל הנבראים, ואז אם אני מתפלל עבורם זה אני הולך יחד עם הבורא שהוא רוצה גם כן כלפיהם להביא אותם לגמר התיקון, למלא אותם. אז לכן אם אני עושה את זה כלפיהם, כלפי העשירייה, זה נקרא שאני עושה טוב לבורא.
לכן בעשירייה שם אנחנו נפגשים, שם מטרת העבודה שלי."

שיר לסיום!!!!!!! lol! lol! lol!

שבוע טוב לכולם מחובר ומטרתי!!!!!!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 29.01.2017   Sun Jan 29, 2017 10:02 pm

לחיים יעל ....תודה cheers
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה לשבוע 29.01.2017
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: