פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה ישבוע: 25.02.2017

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה ישבוע: 25.02.2017   Sat Feb 25, 2017 7:35 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה

"הנשמה שלנו גדולה היא, חזקה ואדירה, חומות ברזל היא משברת, הרים וגבעות היא מפוצצת, רחבה היא מרחב אין קץ, אי אפשר לה להתכוץ, מוכרחת היא להתפשט, על כל אלה מליוני הנפש הישראליות שלנו, בכל דרגותיהם, בכל עליותיהם וירידותיהם, בכל ההרים שעלו שמה ובכל העמקים שירדו שמה, בכל מרומי קרת שהם עומדים שמה בראש מורם, בכל החורים אשר התחבאו שמה, מעוצר בוז וקלון, עמל ויגון, בכולם בכולם נשמתנו תתפשט, את כולם תחבק, אח כולם תחיה ותעודד, את כולם תשיב למקום בית חיינו. מי אלה כעב תעופינה וכיונים אל ארובותיהם."

1. קטע לדיון

"לכן אני מבין אותך שאתה לא רוצה להרגיש שום דבר רע. אבל באה כאן חכמת הקבלה ואומרת, לא צריכים, אתה לא צריך להרגיש שום דבר רע, אתה כבר עברת את כל ההתפתחות הקודמת לזה. אם עכשיו אתה הגעת לשיטת הקבלה אז כבר אתה יכול מרגע זה והלאה להיות רק בהשגת הטוב, זהו. לכן עכשיו מה שיתגלה לך רע, יתגלה לך רע מהטבע שלך, זה לא רע שזה משהו שכנגדך, אלא טבע שלך. אם אתה תרצה להקדים אותו ולעשות טוב אין שום בעיה, אתה אף פעם לא תרגיש רע. זה מה שחכמת הקבלה בעצם מייעצת לאדם.

שיר flower

2. קטע לדיון

ואתה צודק שאתה אומר שאתה רוצה להרגיש טוב בלי רע. אין שום בעיה, בבקשה, אם תוכל להשקיע את עצמך באהבת חברים, בחיבור איתם, דרך זה למשוך מאור המחזיר למוטב ולהידמות בזה לבורא, תרגיש כל הזמן טוב. זה אפשרי. זה אפשרי. זה נקרא דרך "אחישנה" בצורה אידאלית, במאה אחוז, בדרך "אחישנה". ובכל זאת המקובלים אומרים שרק בדרך הזאת כל כך יפה, להתקדם לגמר התיקון אנחנו לא מסוגלים אלא אם כן בכל זאת אנחנו יכולים להתקדם במשהו באמצע שנקרא "דרך ארץ". לא בדרך "בעיתה", בדרך ייסורים, ולא בדרך שכולה טוב, בדרך "תורה", אלא באמצע. אבל גם זה טוב. בקיצור הכול תלוי בך. תצליח."

3. שיר: flower

4. קטע לדיון

כתוב, יותר משהעגל רוצה לינוק, הפרה רוצה להניק, שצער השכינה זה הרבה יותר מהצער שלנו, אנחנו עוד לא מבינים את זה, אנחנו לא כל כך מבינים מה בעיה לבורא לעשות לנו כל טוב בלי הצרות האלו. זה עוד נבין, שזה בלתי אפשרי להגיע לדרגת הבורא, לעצמאות כזאת, אם זה לא יהיה אם זה לא יהיה חופשי, אם אנחנו לא נהיה עצמאים כמוהו. ועצמאים זאת אומרת, שאנחנו בדיוק נהיה בין טוב ורע ונוכל להחליט לצורה הנכונה."
רב, שיעור בוקר 20.2

שיר flower

5. קטע לדיון

"הכוונה הנכונה בכנס זה רק לחשוב לגילוי הבורא בחברים. אני לא חושב על מי שנשאר שם בבית, תשמעו, ובכל מיני מקומות, רצוי לא לחשוב על המשפחה אם זה אפשר, תעשה צלצול, תתקשר אליהם תגיד שהכול בסדר, וזהו, בעוד שלושה ימים, ארבעה ימים אני אתקשר. רצוי אפילו כך. אתה יכול להתקשר גם באמצע, אבל שוב, אתה כל הזמן צריך להשתדל, אני מדגיש את זה, אולי זה לא נראה אנושי, אבל אין ברירה להגיד כך, שאתה צריך לחשוב רק על החיבור בין כולם, שאתה מאוד מאוד רוצה לגרום להם, לגרום להם חיבור המספיק לגילוי הבורא, זה הכול. ולהם, לא שלעצמך, אלא אתה באת כמו אבא לדאוג על הילדים, אלה חלקי הנשמה שלך.

שיר flower

6. קטע לדיון

הכוונה הנכונה בכנס זה רק גילוי הבורא בחברים...
לחשוב רק חיבור בין כולם לגרום להם גילוי הבורא כמו אבא שדואג לילדים. אתה נמצא בזה באיזה שייכות לתכונת ההשפעה עד שלא תחשוב עליהם לא
תזכה לגילוי כי גילוי זה כוח ההשפעה האהבה..... "

שיר לסיום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!

שבוע מוצלח ומחובר לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה ישבוע: 25.02.2017   Sun Feb 26, 2017 10:17 pm

לחיים יעל
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה ישבוע: 25.02.2017
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: