פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 ישיבת חברה לשבוע 05.03.2017

Go down 
מחברהודעה
yaelמספר הודעות : 582
Join date : 08.11.14

הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 05.03.2017   Sat Mar 04, 2017 12:48 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה

בלי תמיכה הדדית אף אחד מאתנו לא יוצא מעצמו אפילו מילימטר קדימה... להרגשת העולם הרוחני...
אני נמצא בתוך המערבולת... ללא אוויר לנשימה...
אם אני יכול להתרומם מעליי על ידי הקבוצה... כשהקבוצה זורקת לי כאילו את גלגל ההצלה ומוציאה אותי קצת החוצה, ואני בולע קצת אוויר... זה האוויר הרוחני... ובמידה הזאת אני יכול להרגיש את הרוחניות...
אם אתם מסכמים ביניכם שאתם רוצים לעזור איש לרעהו... אתם תרגישו כמה שיש לכם כוח... ואתם תרגישו שאחריכם עומד כוח העליון...

הפתרון לצאת מכל בעיה - זה להפסיק לחשוב על עצמי ולחשוב על החברים..."


1. קטע לדיון

חיבור ממש רוחני... הוא בעשירייה...
הנשמה שלי - זו העשירייה...
רק כדי להרחיב אחר כך את הנשמה, לגדל אותה... לתוך העשירייה שלי חייבות להכנס עוד עשיריות... ואז אנחנו מתחילים להתכלל זה בזה... וזה נעשה על ידי המאור... אנחנו לא אחראים על זה... אנחנו לא צריכים לעשות כאן שום פעולה... המאמץ שלנו בתוך העשירייה שואב לתוכה את העשיריות האחרות... וכך אנחנו עובדים על הליכוד יותר רחב..."

שיר flower

2. קטע לדיון

*** ברוחניות אני מרגיש את עצמי בהתקדמות בגילוי הכלים השבורים הנוספים, כלא רצוי, לא ראוי, לא מוצלח.
ולא שאני רואה שזה עבודה מתקדמת, יותר קשה אבל יותר משובחת. לא. למה? כי מתגלה באמת הפנימיות שלי, מתגלה הנשמה שלי השבורה. וזה אני בעצמי ולא משהו נוסף, כמו שבעולם הזה שישנו אני, ואני רוכש איזה מקצוע חיצון עלי. אלא כאן זה מתגלה דווקא חיסרון חדש, שבור. והוא יותר פנימי מקודם, זאת אומרת אני בעצם מחליף את הפנימיות שלי הקודמת, מוצלחת במשהו, לפנימיות החדשה הלא מוצלחת.

3. שיר flower

4. קטע לדיון

*** נברא הוא לא יכול להתקיים מהרגשת הא-לוהות בצורה אחת, אחידה. הוא צריך שינויים, שינויי מצבים – עליות, ירידות, אור, חושך. שינויים בכל מיני הבחנות, ולפי השינויים האלה דווקא אנחנו מרגישים את הכול. כי "יתרון אור מתוך חושך", זאת אומרת תמיד אנחנו, כנבראים, צריכים לראות את ההבדלים, קונטרסט, בין כל מיני צורות הגישה.
ולכן היחס הנכון לבורא בזה שמשתנה אלינו, בזה דווקא אנחנו צריכים להרגיש שהוא מתייחס נכון אלינו. שאנחנו רצויים, שאנחנו מטופלים על ידו. ולכן כל זמן שאדם מרגיש שיש בו שינויים, או יכול לזהות שינויים, יכול להעלות את עצמו לרמה כזאת שמרגיש שוני בכל דבר מהחיים שזה בא מהבורא כדי לעורר אותו, לנענע אותו, אז אדם צריך להודות בעצם. כי זה הוא נמצא בהתפתחות.


שיר flower

5. קטע לדיון

*** מה זה נקרא "צדיקים"?
מצבים שאני יכול להצדיק את הבורא ואני נמצא ממש בדביקות בו בלב ונפש, שאני נמצא בו בקשר עימו באמונה, בהשפעה הדדית, שאני נמצא למעלה מהדעת שלי, יכול להיות בזה – זה נקרא "צדיק". שאז אני מצדיק את הבריאה למרות שלפי הרגשה שלי באבריי אני לא כך הייתי אומר, אלא אני נמצא בכוח השפעה, בכוח האור העליון שמאיר עלי ומחזיק אותי למעלה מהדעת. למעלה מדעתי, למעלה מהרגשה שלי בתוך הרצון. זה הצדיק, שיכול אז להצדיק את הבורא.

שיר flower

6. קטע לדיון

המשחק הוא דווקא הפעולה שאני לא יודע איך לבצע אלא אני עושה דמי, כאילו אני נמצא כבר בדרגה עליונה, ואז האור העליון מעלה אותי. אותו דבר עם הילדים הקטנים, אנחנו לא יודעים למה הם גדלים, אבל ילד שעושה כל מיני פעולות שאין בהן שום שכל ואפילו רגש אלא רק לומד מהגדולים, הוא מקבל שכל ורגש וגדל אך ורק מפני שחוזר על מה שהם אומרים. אנחנו צריכים לחזור על מה שאומרים מקובלים, בראש קטן, ובהחלט נזכה מזה לאותו הכוח שמפתח את הילד, כי אותו כוח מפתח אותנו, זה אותו האור. ואז כלפי מי שנרצה להידמות, כמו ילד שרוצה להידמות לגדול וכך הוא גדל בעולם שלנו, אנחנו שרוצים להידמות לבורא, למישהו יותר גדול, נגיע להידמות לו.
מתוך שיעור בוקר, חלק א', 21.02.17

7. שיר לסיום!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!

שבוע טוב מטרתי ומחובר לכולם!!!!!!!!!!!!


חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 05.03.2017   Sun Mar 05, 2017 9:32 pm

לחיים יעל
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
ישיבת חברה לשבוע 05.03.2017
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: