פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.
 
אינדקסאינדקס  CalendarCalendar  FAQFAQ  חיפושחיפוש  רשימת חבריםרשימת חברים  קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים  הרשםהרשם  התחבר  

Share | 
 

 סכום שעור 22.3.17

Go down 
מחברהודעה
rutiklayמספר הודעות : 75
Join date : 04.01.16

הודעהנושא: סכום שעור 22.3.17   Wed Mar 22, 2017 7:48 pm

סכום שעור בוקר
15 דקות


כשאנחנו שומעים או קוראים טקסטים שכתבו לנו מקובלים אנחנו צריכים להבין ההגדרות המילות ושמות וכינויים, הם לפי ההגדרות המציאות הרוחניות כמו שהם היו דאז באותם הזמנים שישראל לא היה אומה כזאת אלא כל מי שהיה משתוקק לישר אל נקרא ישראל, עולם הזה עולם הבא זה לא מה שמתארים לנו היום כל מיני חכמים , אלא כמו שמקובלים קבעו שעולם הזה נקרא מה שאדם מרגיש ברצונות שלו בעל מנת לקבל , ועולם הבא מה שהוא מקבל ומרגיש ברצונות בעל מנת להשפיע .

אלוקים זה הטבע הכללי , הכח הכלול ,כולל את כל המציאות מנהל שלו, מנער אותו ומכוון אותו למטרתו שברא שהציב לעצמו ולאן שמקדם כל המציאות , קודם אלו שמשתוקקים לזה שנקראים ישראל והאחרים אחר כך שנקראים לכן אומות העולם , וגם בעולם אחד ,באדם אחד הפרטי יש לו גם כן כל החלוקות האלו כמו הכללות , לפי פרט וכלל שווים.
לכן צריכים הכל לפרש כלפי האדם או קבוצה, ולא לאומיות כמו שכותב בעל הסולם , וודאי שאין לאומיות נמצאת בתורה או איזה עוד הגדרות מה שאנחנו רגילים מהמציאות שלנו. כדי להבין טוב מקובלים חייבים אנחנו לעשות מאמץ לפרש כל ההגדרות בצורה נכונה, פנימית.


עולם הבא זה עולם שבא , כמו שאומר בעל הסולם , עולם שבא זה נקרא עולם ההשפעה ,לאן שאנחנו רוצים להגיע למצב ,סה"כ מדברים על הרצון לקבל שנברא וכל ההבחנות שמתרחשות בו.
שאלה : למה צריכים לכרות ברית דווקא עם הבורא?לא מספיק אם אנחנו נסכם ביננו , איש את רעהו יעזורו? שבזמן העליות ובזמן הירידות אנחנו מחזיקים זה את זה וכך מתקדמים? בבקשה
רב: למה אנחנו צריכים לכרות ברית עם הבורא גם כן לא רק ביננו?
שאלה : מהו חלק הבורא שבברית?אפשר להגיד ככה מה חלק של האדם? מה חלק הקבוצה? ומהי חלק שבבורא? בבקשה
אם אנחנו נראה את הציור כן? אז אנחנו רואים שיש כאן כח הבורא זה הראשון, וחלק אלוק ממעל זה השני שבנו, ויש עוד שני הצורות האמצעיות שעל ידם אנחנו צריכים לכרות ברית , כן? שברית בעצם בין מי למי? בין נקודה שבלב שצריכים להחזיר אותה לבורא , כן? ויש כאן עוד שני החלקים שזה צריכים לעזור לנו זה התפקיד שלנו , להחזיר כל אלו חלק אלוק ממעל לאלוק.איזה יחס כאן צריך להיות בין כולם? נו מהר משפט אחד
איך אנחנו מעמידים קבוצה והאגו , בורא , נקודה שבלב כדי להביא את הכל לתיקון, אבל תיקון מתבצע בזה שאנחנו מחזירים את הנקודה שבלב למקור שלה? חלק אלוק ממעל כשמחזירים אותה אז גם קבוצה וגם האגו שלנו הכל זה מתחבר דווקא כדי להחזיר את הנקודה שבלב לבורא.
טוב נעזוב, בסדר? נחזור לזה אחר כך

cheers
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
משהמספר הודעות : 1140
Join date : 30.10.14

הודעהנושא: Re: סכום שעור 22.3.17   Wed Mar 22, 2017 9:44 pm

לחיים cheers
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
 
סכום שעור 22.3.17
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
פורום הקבוצה הוירטואלית :: פורום הקבוצה הוירטואלית :: קבלה כללי-
קפוץ אל: