פורום הקבוצה הוירטואלית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

ישיבת חברה לשבוע: 17.04.2017

Go down 
2 posters
מחברהודעה
yael

מספר הודעות : 582

ישיבת חברה לשבוע: 17.04.2017 Empty
הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע: 17.04.2017   ישיבת חברה לשבוע: 17.04.2017 EmptyMon Apr 17, 2017 11:30 am

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה

אם מישהו משפיע לי ואני נהנה מההשפעה שלו, אם כך אני קליפה, והוא אם כך קדושה. איך יכול להיות שאני אהיה גם קדושה? אם אני אקבל ממנו כדי לתת לו הזדמנות להשפיע לי. יוצא שבקבוצה אם רוצים להגיע למצב שכולם יהיו בקדושה, כולם צריכים להשפיע זה לזה אחרת יהיו קליפות. לא יכולה להיות קדושה ללא קליפה וקליפה ללא קדושה אלא בתנאי שכולם נמצאים בהשפעה הדדית, שאני מקבל מהחבר כדי לתת לו אפשרות להשפיע לי, ובזה אני משפיע לו.

1. קטע לדיון

"נקווה שננצח במלחמת היצר, שנצליח ונגיע למטרה הידועה שהיא לעשות נחת רוח ליוצרו. הנה כבר הגיע הזמן שנתחיל ללכת קדימה לקראת מטרתנו הקדושה כמו גבורים אנשי חיל. והדרך הסלולה המובילה למטרה היא כמו שידוע - אהבת חברים, שעל ידה עוברים לאהבת ה'. וענין אהבה הוא ע"י "וקנה לך חבר", היינו, על ידי מעשים בזה קונה את לבו של חברו. כי אפילו שרואה שלבו של חברו הוא כמו אבן, מכל מקום אין זה תירוץ, ואם הוא מרגיש שהוא מתאים להיות לו חבר לעבודה אזי הוא צריך לקנות לו על ידי מעשים.

שיר flower

2. קטע לדיון

"צריך לשמוח שיש לו חסרון לרוחניות, שאין לשאר אנשים. וכשהאדם מחשיב חסרון זה, אעפ"י שהוא לא חשוב לו, אבל כן מחשיב ומשתדל לתת תודה לבורא על זה - זה גורם לו לקבל חשיבות על רוחניות, ומזה מקבל שמחה ויכול לזכות לדביקות, כי מתוך שמחה נותן תודה לבורא, נתן לו רצון להשפיע ובזה יש לו דבקות עם הבורא."

3. שיר flower

4. קטע לדיון

אנחנו מתחברים במרכז העשירייה כאיש אחד בלב אחד, ומתוך נקודת החיבור הזאת עוברים על המצבים האלו. שזה לא עשרה אנשים, זו לא עשירייה. עשירייה זה כבר מושג אחד. מה האחד הזה מרגיש? או שהוא מרגיש פיצוצים מבפנים שממש קורעים אותו לחתיכות, או שההפך, הוא יכול לשמור על עצמו באיזשהם גבולות

שיר flower

5. קטע לדיון

"אני מאוד מבקש בואו אנחנו נשתדל , משימה בכלל שאנחנו נסגור את הכל בעשירייה שנראה הכל בתוך העשירייה , בני אדם , היסטוריה , גאוגרפיה הכל ...חוץ ממנה אין כלום לא קיים ...אנחנו לא מודעים כמה שרואים בתוך ע"ס ומה שמפוזרים לכל מיני צורות , תפיסות זה מכיוון שנמצאים בפיזור הראייה ...יש כאן ע"ס לא יותר לא פחות אז בואו נתחיל לעשות את זה האמצעי הכי טוב זה עשירייה ..זה כל מה שאנחנו רוצים אז פשוט המימוש בתוך עשירייה שלא נחשוב ונמשיך לחפש את זה באיזה שהוא מקום אחר"

שיר flower

6. קטע לדיון

*** המטרה היא למצוא קשר עם הבורא, ולא להתגבר על הטבע שלנו. כי הטבע הוא בנוי כך ומסודר כך בנו, שאנחנו לא נוכל להתגבר עליו ולא נצליח בשום דבר. ועוד בנוסף לזה הבורא שולח לנו כל מיני צרות, בעיות, בלבולים, חוסר הבנה, וכל זה כדי שאנחנו נבין שבלי עזרה שלו אנחנו לא מסוגלים להגיע לכלום. וזה דווקא טוב. כשאדם מתחיל להבין שהעולם נברא כדי להראות לאדם שהוא זקוק לעזרה מלמעלה, וזה בעצם הנקודה החשובה ביותר בהתפתחות שלנו, כי אז אנחנו באמת מכוונים נכון למה שקורה. שכל מה שנעשה בתוכנו, בתוך כל אחד ובינינו, בתוך הקבוצה ובכל העולם, אנחנו אז מתחילים לראות בזה סיבה אחת – שכל זה עושה הבורא כדי שאנחנו נזדקק בו, לעזרתו.

שיר לסיום!!!!!! flower

שבוע טוב לכולם ומטרתי!!!!!!!!!!!!!!!!!
חזרה למעלה Go down
משה

מספר הודעות : 1140

ישיבת חברה לשבוע: 17.04.2017 Empty
הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע: 17.04.2017   ישיבת חברה לשבוע: 17.04.2017 EmptySat Apr 22, 2017 10:26 pm

לחיים יעל cheers
חזרה למעלה Go down

ישיבת חברה לשבוע: 17.04.2017
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» ישיבת חברה לשבוע 11.02.2017
» ישיבת חברה לשבוע 05.03.2017
» ישיבת חברה לשבוע 12.3.2017
» ישיבת חברה לשבוע 27.03.2017
» ישיבת חברה לשבוע 02.04.2017