פורום הקבוצה הוירטואלית
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
פורום הקבוצה הוירטואלית

חברים מכל הכלי הוירטואלי מוזמנים להתחבר יחד לשם גילוי תכונת ההשפעה בעולם.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

ישיבת חברה לשבוע 13.05.2017

Go down 
2 posters
מחברהודעה
yael

מספר הודעות : 582

ישיבת חברה לשבוע 13.05.2017 Empty
הודעהנושא: ישיבת חברה לשבוע 13.05.2017   ישיבת חברה לשבוע 13.05.2017 EmptySat May 13, 2017 7:53 pm

בס"ד

ישיבת חברה– ישיבה לחברים וירטואלים התומכים בלימוד והפצת חכמת הקבלה

בישיבה הוירטואלית שתתקיים בתוכנת טים ספיק ,(בחדר Hebrew
Speaking frends ) נבצע קריאה הכנה ודיון באמרותיהם של מקובלים ,
בנוסף נעלה על-נס את חשיבות החיבור – נא הכינו עצמכם והתנדבו לקחת חלק בה - לחיים לכולנו ובהצלחה.

הכנה

איך הילדים יכולים להודות להורים? בזה שממשיכים נכון קדימה וממשיכים את זה לדור הבא, ללמוד, ללמד, לפרסם ולהמשיך, זה כל העניין. אני מצפה ממכם לעבודה בקבוצה, באיחוד בעשירייה, שכמה שיותר מהר תעברו שלב הראשון הזה של עבודה משותפת בעשירייה, של ביטול, גדלות, חשיבות הבורא, שהכל יכנס יחד כמכלול של עבודה. (חסר) ..יש עוד הרבה מה לעשות, אנחנו סהכ בפתח של הכניסה הרוחניות, כשנהיה בצד השני של המעבר אז נעשה חגיגה, בינתיים יש עבודה.

1. קטע לדיון

איך כל עשירייה צריכה להתאמץ בחיבור הלבבות,איך אנחנו ע"י שחיקת הלבבות מורידים את הכוונה על מנת לקבל, שזה הקרום שעל הלב, ורוצים לחבר את הלבבות להיות תחת כוונה אחת על מנת להשפיע, וע"י הכוונה להשפיע אנחנו נוכל להוריד את הקרום מהלבבות ולחבר אותם יחד. ואם ישנה התנגדות, התנגשות בזה אז כבר נרגיש עד כמה שאנחנו לא רוצים, עד כמה שאנחנו נמצאים בשפשוף הלבבות זה לא נעים לבצע. אנחנו נמצאים היום באותה כוונה, עד השיעור זוהר.

שיר flower

2. קטע לדיון

התפילה הנכונה היא שאני מבקש עבור כל הקבוצה בלבד, שהיא תהיה אחידה, גדולה, גבוהה, מתוקנת, כדי לתת לה מקום לגילוי הבורא, כדי לעשות לו נחת רוח. זאת התפילה. ואני מבקש עבור כל הקבוצה, אף פעם לא עבור איזה חבר. כי אנחנו מדברים על התיקון של הכלי השלם. זה כמו בתמונה הולוגרפית, גם בחלק מהתמונה יש את כל הפרטים, גם בתמונה הכללית יש את כל הפרטים, ולא שחסר משהו, זה רק בקנה מידה יותר גדול. לכן אנחנו מבקשים רק עבור כל הקבוצה. ואם יש באיזה חבר בעיה, הבעיה לא בו אלא הבעיה בכל הקבוצה והוא רק כהדגמה, שדרכו זה יוצא. נניח יש לי פצע ביד. הרופאים אומרים שיש לי בעיה עם הדם. מה שייך פצע ביד לדם? ככה, כי זה גוף אחד. יש הרבה מקרים כאלה, בעיקר בעיות ראש. בעיות מכל מיני חלקי הגוף אנחנו מרגישים אותן בראש. זאת אומרת, אף פעם אין אדם אחד פרטי אלא רק עשירייה.

3.שיר flower

4. קטע לדיון

"מעוררים חיסרון בעשירייה לעזרת ה'. כאן כתוב לעזרת ה' ולא להשפעה או למטרות עוד רוחניות אלא לעזרת ה'. כאן זה כבר מיוחד. שמגיעים כבר למצב שמבינים שלהשיג רוחניות אנו לא יכולים עי זה שכל אחד ואחד מתרשם מהרצונות שישנם בסביבה הקרובה, בקבוצה , בעשירייה. אנו לא יכולים להתרשם מהחסרונות בחוץ וודאי, כי אין שם חסרונות לרוחניות בכלל, אלא אנו צריכים להגדיל את החיסרון שלנו עי המאור מחזיר למוטב" רב 1

שיר flower

5, קטע לדיון

שתהיה כל פנייתו רק לבורא יתברך, ושלא יהיה לו שום תכלית אחר בכל מעשה שיעשה אם קטן ואם גדול אלא להתקרב אליו יתברך ולשבור כל המחיצות המפסיקות בינו לבין קונו, הן הנה כל עניני החומריות והתלוי בהם, עד שימשך אחריו יתברך ממש כברזל אחר אבן השואבת. וכל מה שיוכל לחשוב שהוא אמצעי לקירבה הזאת, ירדוף אחריו ויאחז בו ולא ירפהו. וכל מה שיוכל לחשוב שהוא מניעה לזה, יברח ממנו כבורח מן האש
הרמח"ל

שיר flower

6. קטע לדיון

"אם יש לו אהבת חברים ובחינת אהבה, החוק הוא, שרוצים לראות דוקא מעלת חבירו ולא חסרונו. לכן יוצא, אם הוא רואה איזה חסרון אצל חבירו, סימן הוא, לא שהחסרון הוא אצל חבירו, אלא החסרון הוא אצלו. היינו, שהוא פגם באהבת חברים, לכן הוא רואה החסרונות על חבירו.

שיר לסיום!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!

שבוע מחובר ומטרתי לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חזרה למעלה Go down
yael

מספר הודעות : 582

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 13.05.2017   ישיבת חברה לשבוע 13.05.2017 EmptyMon May 15, 2017 5:43 pm

השבוע עשיתי קצת הפסקה כדי לטפל בבריאותי בלי לחץ של זמנים ולחצים בבית שזה עוד יהרוג אותי
איתכם במחשבות ואהבה
אני השתדל פעם בשבוע להמשיך להכין לכם את הישיבה
באהבה ורק יחד
חזרה למעלה Go down
משה

מספר הודעות : 1140

הודעהנושא: Re: ישיבת חברה לשבוע 13.05.2017   ישיבת חברה לשבוע 13.05.2017 EmptyMon Jun 05, 2017 10:44 pm

שיהיה זכרונך לברכה ......יעל Sad
חזרה למעלה Go down

ישיבת חברה לשבוע 13.05.2017
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» ישיבת חברה לשבוע 11.02.2017
» ישיבת חברה לשבוע 05.03.2017
» ישיבת חברה לשבוע 12.3.2017
» ישיבת חברה לשבוע 27.03.2017
» ישיבת חברה לשבוע 02.04.2017